Naše služby

Úprava podkladních vrstev podlah

Úprava podkladních vrstev podlah je proces vytvoření základu pro podlahovou krytinu. Tento proces zahrnuje odstranění starých podlahových vrstev a následnou úpravu podkladu aby povrch byl hladký a pevný. V závislosti na typu podlahy a požadovaném výsledku je nutné správně připravit podklad pro instalaci nové podlahové krytiny. Proces úprav je vždy odvislý od správného navržení podkladních vrstev pod novou podlahovou krytinu.

Prodej a montáž vinylových, SPC, plovoucích a dřevěných podlah

Prodej a montáž vinylových, SPC, plovoucích a dřevěných podlah je jednou z nejlepších možností pro moderní úpravy domu. Nabízíme širokou škálu materiálů, které mohou být použity pro vaši domácnost či firmu . Vinylové podlahy jsou k dispozici v nesčetných odstínech a vzorech a jsou velmi snadné na údržbu. SPC podlahy vynikají svou tvrdostí a snadnou pokládkou. Dřevěné podlahy rozzáří Váš interiér přírodními barvami a propůjčí domu či bytu krásu a půvab dřeva.

Renovace dřevěných podlah a parket

Od začátku založení firmy se zabýváme renovací povrchů dřevěných podlah a parketových vlysů. Nabídnout můžeme povrchové úpravy v laku, oleji nebo varianty hard wax olejů či dvou-komponentních laků.

Údržba a čištění podlah v domácnostech i komerční sféře

Zabýváme se čištěním a následným ošetřením povrchů PVC a vinylových podlah v bytové i komerční sféře. Prodáváme i aplikujeme výrobky předního světového výrobce chemie na podlahy Dr. Schütz. 


Prodej a montáž interiérových dveří DOORNITE

Prodej a montáž interiérových dveří jsme zařadili do portfolia firmy v roce 2020 a za tu dobu jsme si získali hodně spokojených zákazníků.

Je možno vybírat z hodně typů dveří, povrchových úprav, zasklení a výplně dveří, typů obložkových zárubní, posuvných dveří, protipožárních a protihlukových dveří. 

Naše prodejna na ulici Dolní 1404 v Bystřici pod Hostýnem

Rádi Vás přivítáme v naší prodejně na ulici Dolní 1404 v Bystřici pod Hostýnem. Najdete tu nepřeberné množství druhů podlahových krytin, ukázku interiérových dveří. Uvaříme Vám kávu aby požitek z výběru podlahy byl ještě silnějsí.